2012 yılında Giycem A.Ş. tarafından kurulan Türkiye'nin en geniş ürün seçeneğine sahip online bebek ürünleri mağazası www.bebekaşkı.com, En kaliteli bebek ürünleri markalarını kullanıcılarına sunar.

Bebekaşkı.com, Türkiye'de bebek ürünleri sektöründe ilk defa uygulanan detaylı ürün bilgisi, kapıda ödeme, vade farksız taksit, ücretsiz kargo ve özel müşteri desteği gibi hizmetleriyle yeni bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Ücretsiz İade ile bebekaşkı.com'da alışveriş yapan müşterilerimiz 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemezler. Ürününüzü neden belirtmeden ve herhangi bir ekstra kargo ücreti ödemeden değişim/iade yapabilirsiniz.

Hızlı Teslimat bebekaşkı.com'dan alışveriş yapanlar günlerce kargo beklemez. Teslimat süresi 1-3 iş günü olmasına rağmen Siparişlerin %95'i aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. 7 Gün İade süresi ile bebekaşkı.com'dan satın aldığınız ürünleri, Tüketici Kanunu'nda belirtilen maddelere uygun bir şekilde iade edebilirsiniz. (Mevzuat gereği hijyen koşulları içermeyen ürünler haricinde tüm ürünler iade edebilirsiniz.)